Навколо питання раннього розвитку дитини суперечки точаться вже давно. Одні мами стверджують, що такі заняття просто необхідні для дитини, інші – що всьому дитину можна навчити самостійно вдома. Але більшість батьків продовжують гризти сумніви: «А чи варто?»

Скажіть будь-ласка чи варто ходити моїй дитині на ці курси?

Саме це питання задає стурбована мама, вперше переступаючи поріг «Майстерні знань» під руку з 1,5 чи 2х-річним малюком.Ранній розвиток дитини

Ось, що на це відповідає наш вихователь молодшої групи пані Наталя:

«Звичайно варто! Адже ваша дитина звикає до дітей, до спілкування, до того яким має бути навчальний процес. Навіть, якщо ваша дитина походить місяць, 3 місяці чи півроку – позитивний результат все одно буде помітним! І це однозначно допоможе вашій дитині в майбутньому, коли вона піде в садочок чи в школу. Та навіть вам буде легше, адже дитина в перший день не плакатиме і не «чіплятиметься за вашу спідницю».

«Звичайно після першого заняття позитивний результат навряд чи буде видно. Після кількох занять до мене часто підходять батьки», – зазначає п. Наталя, і кажуть: «Знаєте, на перших заняттях ми думали, що нам не підходить, бо якось не бачили результату. Але тепер пройшов час і ми переконались, що це діє! Знаєте, може моя дитина на заняттях і небагато говорить, але вдома вона мені все розказує! І по-українськи говорить, і по-англійськи говорить!..»

Таких батьків насправді багато! Тому пробувати однозначно варто».

Більш скептично налаштовані батьки задають питання дещо по-іншому.

Що такого ви тут викладаєте, чого я не зможу навчити вдома?

Це однозначно плюс, якщо ви займаєтесь з дитиною вдома. Так мають робити всі батьки. Але ви не зможете повністю замінити дитині спілкування з однолітками, навчити налагоджувати контакти в дитячому колективі. Наша робота направлена не тільки на навчання. Ми вчимо спілкуватись один з одним, працювати в групі, вирішувати суперечки. Розвиваємо фантазію, пам’ять, увагу дитини.Художній розвиток дитини

Під час спеціально розроблених і ретельно підібраних ігор діти:

  • розвивають дрібну моторику рук, що дуже важливо для майбутнього письма і красивого почерку. Для цього у нас є уроки рукоділля, пальчикові ігри, заняття з піском.
  • розвивають мову. Багато дітей, яких приводять до нас, ще навіть не вміють говорити. Але поступово всі діти, орієнтуючись один на одного, починають розвивати мову через вивчення віршиків, співання пісеньок, мовленнєві ігри. З дітьми також працює лікар-логопед.
  • розвивають зорове сприйняття, слух, смакові та тактильні відчуття. Під час гри ми вивчаємо кольори, форми, властивості предметів, їх розташування в просторі.
  • вивчають англійську мову в доступній для них формі. Своїм досвідом ділиться пані Наталя: «Навіть ті дітки, які ще не вміють говорити, чудово засвоюють інформацію. Ми працюємо за такою схемою: я називаю слово, наприклад, колір, тваринку, рослинку чи який-небудь інший предмет, а вони показують його на картинці. Це дуже дієва методика навчання».
  • вчаться малювати, ліпити, співати, танцювати. Велика кількість творчих гуртків дозволяє вже в такому ранньому віці визначити нахили вашого малюка.

Досить часто ми чуємо наступне:

Чи варто навантажувати дитину знаннями у такому віці? Вона ще за мала і у неї нічого не вийде

Ті з батьків, хто притримується подібної думки, абсолютно неправі! Кожна дитина від природи здібна і прекрасно засвоює інформацію. Просто одній дитині для цього потрібно трошки більше часу, іншій – трошки менше, але результат завжди є. Набагато простіше сказати «їй ще не час», ніж докласти трохи більше зусиль для отримання віддачі.

Стосовно віку, то педагогами всього світу вже давно зійшлись на думці, що в період з 1,5 до 3 років дитина значно швидше і легше засвоює інформацію. Саме в цей час мозок дитини формується на 70-80% і далі процес навчання дається їй значно складніше. А за рахунок того, що навчання відбувається у формі гри, діти засвоюють нову інформацію з задоволенням.

До того ж вам не доведеться залишати своє маля на одинці, адже всі заняття в молодшій групі проходять разом з батьками.

Як проходять заняття в групі?

В першу чергу варто відмітити, що ми набираємо невеликі групи – не більше 6 дітей. Це дозволяє нам приділити максимум необхідної уваги кожній дитині. Урок триває 1,5 години. Але назвати це заняття «уроком», у звичному для нас сенсі цього слова, не можна.Самостійне харчування

2-річна дитина – це безкінечне джерело енергії, який неможливо змусити сидіти на одному місці і слухати вчителя. Більше того, це було б абсолютно неправильно! Наші заняття – це послідовність вправ і ігор, які швидко змінюють одна одну.

Кожне заняття розроблене методистом і має свою тему. Наприклад, про дерева чи про домашніх тваринок.

Інформація подається дітям через казки, картинки, розвиваючі мультфільми. Після перегляду та прослуховування все це обговорюється з дітками.

Між уроками діти виконують рухливі вправи та ігри в спортзалі. Це дозволяє їм витратити енергію, яка накопичилась за час уроку.

Наступним блоком іде англійська мова. Урок завжди починається з повторення вивченого матеріалу і плавно переходить в засвоєння нової інформації. Всі без виключення вправи проводяться в ігровій формі! Діти дивляться мультфільми на англійській мові, виконують вправи, орієнтуючись на відеоролик, співають пісеньок.

Заключний блок – урок з художньої майстерності, де діти ліплять, малюють пальчиками, наклеюють аплікації, граються з піском, крупами.

Скільки триває курс навчання?

Чітких меж не існує. Приводити чи не приводити дитину вирішують виключно батьки. В нашій практиці нерідко трапляється, що дитина відвідує «Майстерню знань» з 2 років і до самої шкільної парти. Просто вона послідовно переходить в більш старшу групу.

Чи зможу я привести дитину всередині навчального року?

Якщо після набору групи пройшло всього 2-3 заняття, то дитину ще можна включити в навчальний процес. Різниця в знаннях буде не настільки відчутна. Наші педагоги зможуть плавно включити її в спільну діяльність дітей і вона не відчуватиме себе чужою. Якщо пройшло вже більше занять, ми радимо почекати поки набереться нова група і вже тоді починати роботу.

Запрошуємо вас відвідати пробні заняття! (враховуючи ранній вік наших учнів, ми надаємо вам можливість відвідати 2 пробні заняття). Приходьте і переконайтесь, що все написане вище відповідає дійсності!

Дні тижняЧас відвідуванняВартість заняття
Понеділок, Середа17:30-19:00
790 грн за місяць.
Вівторок, Четвер11:00-12.30
790 грн за місяць.

Якщо у Вас виникли запитання стосовно наших занять, телефонуйте:  068 711 30 75; 093 857 74 07 або заповніть форму:

Запишіться на пробне заняття