«Віддавати чи не віддавати дитину на підготовчі курси до школи?» – з цим питанням рано чи пізно стикаються всі батьки дошкільнят.

Попри велику кількість спеціалізованої літератури, яка говорить про користь дошкільної підготовки, батьки продовжують сумніватися. В чому причина таких вагань? На нашу думку, вона полягає в тому, що батьки не зовсім розуміють, що таке підготовчі курси до школи і навіщо вони потрібні.

Навіщо все це треба? В школі й так всього навчать!

Підготовка дитини до школи

Подібна точка зору зустрічається серед батьків досить часто. До неї приєднуються й інші досить популярні аргументи: «Навіщо платити за те, що і так навчать в школі?» або «Навіщо віднімати у дитини ще один рік дитинства? Ще в школі набридне вчитися».

На такі провокаційні питання пані Наталя Заєць – директор «Майстерні знань» відповідає наступним чином: «З вступом дитини до 1-го класу робота батьків над її освітою не закінчується. Школа лише подає навчальний матеріал, а допомогти дитині засвоїти нові знання і уміння – це щоденна праця батьків. Курси підготовки до школи формують фундамент майбутніх знань дитини, полегшуючи для неї майбутнє навчання і спрощуючи вашу роботу як помічника для дитини».

Стосовно того, що у дитини «віднімають рік дитинства» – це від початку невірне твердження. Всі заняття на підготовчих курсах проводяться в ігровій формі, з урахуванням вікових особливостей дітлахів, їх розвитку і потреб. Діти вчаться граючись, тобто проводять час з користю.

Чи повністю моя дитина буде підготовлена до школи після ваших курсів?

Ми готуємо дітей у відповідності до державних вимог, що ставить перед нами сучасна система освіти. На сьогоднішній день перед вступом до 1-го класу дитина повинна мати певний багаж знань та умінь. І це не тільки знання літер і цифр. Дитина має мати початкові знання з природознавства, основ здоров’я та інших предметів, які викладаються в перший рік шкільного навчання. Орієнтуючись на перелік цих вимог, ми і навчаємо дитину. В курс навчання також обов’язково входить англійська мова і, за бажанням батьків, німецька.

Заняття з кубиками Зайцева

Після закінчення навчання ви отримуєте офіційний Сертифікат про проходження дошкільної підготовки. Рівень знань, що матиме дитина, дозволить їй легко здати вступні іспити до школи, ліцею чи гімназії, що на сьогоднішній день досить поширене явище.

Але це тільки частина нашої роботи. Крім подання навчального матеріалу, ми розвиваємо пам’ять, увагу, уяву дітей. Наша робота направлена на максимально комфортну і швидку адаптацію дитини до особливостей навчального процесу. Адже процес кардинально відрізняється від ігри, до якої вона звикла! Ми вчимо дітей спілкуватись між собою, налагоджувати дружні контакти, співіснувати в колективі.

Після закінчення підготовчих курсів вашій дитині буде набагато простіше адаптуватися до навчання в школі, нового дитячого колективу, вчителів. Тому, якщо ваша дитина не відвідувала садочок і коло її спілкування обмежується тільки сім’єю, їй просто необхідно відвідати подібні курси. В іншому випадку, перший день в школі стане для дитини справжнім стресом!

З чого починається робота з новою дитиною?

В першу чергу з дитиною працює дитячий психолог. Він визначає рівень знань дитини, рівень її психологічної готовності до шкільного навчання, а також визначає особливості темпераменту та характеру дитини. Вся ця інформація в майбутньому допомагає вихователю знайти індивідуальний підхід до дитини, підладитись під особливості її мислення і сприйняття нової інформації.

Після цього дитина знайомиться з групою. Процес знайомства проходить поступово: їй показують класи, де вона буде вчитись, іграшки та навчальні предмети, знайомлять з дітками. На перших заняттях може бути присутня мама, до поки дитина адаптується і звикне до нового оточення.

Навіть, якщо ви вже трошки запізнились і привели дитину після старту навчальних курсів – це не проблема! Якщо розрив всього 2-3 заняття, то ми зможемо приєднати дитину до групи.

Якщо моя дитина вже багато знає і вміє, чи не буде їй нудно? Або навпаки: Моя дитина ще нічого не вміє, чи вона встигатиме за іншими дітьми в групі?

zanyattya

Все буде гаразд в будь-якому випадку! Ми набираємо дітей з різним рівнем початкових знань і починаємо навчання з самих азів. Всі заняття відбуваються в формі веселої командної гри, кожна дитина задіяна в роботі і різниця в знаннях, якщо вона є, просто не відчувається! Крім того, інформація, яку ми подаємо, ускладнюється поступово, тому ваша дитина кожного дня дізнаватиметься щось нове.

Як проходять ваші заняття?

По-перше, хочемо попередити, що наші уроки проходять не так як це відбувається в школі, тобто діти не сидять за партами все заняття, слухаючи вчителя. Звичайно, кожне заняття має свою тему і мету, але воно більше нагадує квест чи інтерактивну гру. Ми максимально активізуємо пам’ять, увагу, уяву дітей.

Ось як один з уроків описує вихователька пані Марта: «Тема заняття «Рахунок до 100». На початку заняття я пропоную дітям уявити, що ми відправляємось у космічну подорож. Щоб краще вжитися в нові ролі, ми разом виконуємо рухливу гру, що імітує політ на ракеті. Повторивши за плакатом планети Сонячної системи, ми мандруємо по кожній з них, виконуючи різні завдання: порахувати зірки, визначити час, розв’язати приклад, написати слово чи літеру. Така форма навчання дозволяє сконцентрувати і утримати увагу дітей, а також більш ефективно донести до них нову інформацію. Після кожного уроку ми обов’язково підводимо підсумки. Я запитую дітей: чому вони навчилися, що дізналися нового і корисного».

Чи задаєте ви домашні завдання?

Так, домашні завдання є. Але вони не примусові, і ніхто не буде сварити вашу дитину, якщо, наприклад, вона не встигне щось виконати.

Скільки триває курс навчання?

Курс навчання триває 8 місяців. Заняття проходять по п’ятницям та суботам.

Які саме знання матиме моя дитина після закінчення курсів підготовки?

Читання, письмо (граматика + буквар):

Після проходження курсу ваша дитина зможе:

 • розрізняти основні одиниці мовлення: речення,слово,склад, буква, звук;
 • розбирати нескладні слова за звуками;
 • самостійно читати короткі тексти;
 • вільно переказувати улюблені літературні твори (оповідання, казки);
 • правильно будувати речення при розмові, в тому числі, використовуючи складні речення;
 • суттєво поповнити словниковий запас.

Крім того, дитина буде підготовлена до тривалих уроків письма, оскільки ми приділяємо багато уваги розвитку дрібної моторики рук дитини.

Підготовка до шкільного навчання

Математика

Ми навчимо вашу дитину:

 • лічити в межах ста;
 • лічити різними способами: кількісний, порядковий, в зворотному напрямку;
 • працювати з цифрами в межах від 0 до 20;
 • легко розв’язувати арифметичні, логічні задачі та їх приклади;
 • розрізняти основні одиниці вимірювання (мм, см, м);
 • розрізняти геометричні фігури, їх назви і властивості;
 • визначати час за годинником;

​Знання про природу та навколишній світ (природознавство)

Після навчання наші випускники:

 • мають уявлення про природу тієї місцевості, де проживають;
 • розпізнають і знають назви дерев, кущів, грибів, навколишніх рослин, городини, ягід, овочів, фруктів. Знають будову рослин, місце зростання та елементарні правила догляду;
 • розпізнають тварин своєї місцевості (домашніх та диких тварин, риб, плазунів та земноводних). Мають загальні знання про будову тіла та спосіб життя;
 • мають знання про явища природи, пори року та їх послідовність;
 • знають правила поводження на природі;
 • мають елементарні знання про небесні світила;
 • можуть показати на карті свою країну, місто, вулицю;
 • знати про народні традиції та звичаї нашої держави

Знання з основ здоров’я

Ми прививаємо своїм вихованцям самостійність та охайність, тому кожна дитина:

 • знає про будову свого тіла;
 • вміє вмиватися, мити руки, причісуватись, чистити зуби;
 • дотримується правильного режиму дня;
 • знає про те, яка їжа є корисною, а яка – шкідливою;
 • знає про найпоширеніші лікарські рослини та їх застосування;
 • знає елементарні правила етикету.

Творчість

Наші педагоги багато уваги приділяють розвитку творчих здібностей дитини. Тому наші вихованці:

 • малюють фарбами та олівцями;
 • ліплять з пластиліну;
 • вирізають аплікації;
 • створюють героїв своїх улюблених казок, поєднуючи всі ці методи.

Програма підготовки до школи від Майстерні знань розроблена з урахуванням вступних тестів та завдань, що тепер часто проводяться в школах, ліцеях та гімназіях.

Дні тижняЧас відвідуванняВартість заняття
Понеділок, СередаI зміна з 10:00-12:00
II зміна з 13.00-15:30
III зміна з 16:30-19:00
980 повна вартість занять за навчальний місяць (7 дисциплін включно з англійською мовою).
Вівторок, ЧетверI зміна з 10:00-12:00
II зміна з 13.00-15:30
III зміна з 16:30-19:00
980 повна вартість занять за навчальний місяць (7 дисциплін включно з англійською мовою).

Суботня школа

ДисциплінаВартість за місяць навчання
Дошкільна підготовка780
Наука тітоньки Сови+
(включає авторську навчально-виховну методику,
пізнавальний розвиток та англійську мову)
680
Англійська мова360
Художня майстерня "Пензлик"460
Танці (вік 4-6 років)320
Танці (вік 7-9 років)400
Театральний гурток420
Майстер-клас (2 год.)480
Радість творчості980

Максимальна кількість дітей на занятті 6-8 осіб.

Можливе відпрацювання пропусків з паралельною групою.

Якщо у Вас виникли запитання стосовно наших занять, телефонуйте: 097 417 44 72, 068 711 30 75 або заповніть форму:

Запишіться на пробне заняття