Немає на кого лишити дитину на кілька годин в день, але ви не хочете віддавати її в класичний садочок? Для вас є ідеальне рішення – міні-садочок від «Майстерні знань». Тут ваш малюк буде почуватися як у дома оточений турботою вихователів, у веселій компанії своїх однолітків.

Відкриття Майстерні знаньЩо таке міні-садочок від «Майстерні знань»?

Міні-садочок на базі «Майстерні знань» – це короткотривала група з режимом дитячого навчального закладу (час перебування дитини до 5 год.)

Режим роботи міні-садочку

Для вашої зручності міні-садок працює у дві зміни:

 • ранкова – 8.00-13.00
 • вечірня – 14.00-19.00

Групи поділяються за віком:

 • від 3 до 5 років
 • від 5 до 7 років

Програма, за якою працює міні-садочок

В основу роботи з дітьми покладені методики таких відомих педагогів Ібука Масару «В три роки вже запізно», О.Доманов «Геній з пелюшок», Марії Монтесорі. Всі вони будуються на тому, що розвиток дитини має бути гармонійним, усестороннім і направленим на те, щоб максимально розкрити її внутрішній потенціал.

Також при розробці занять використовуються програми Міністерcтва освіти України «Я у світі», «Впевнений старт», Т.М. Шкваріної «Англійська мова для дошкільнят», англійських програми видавництва Longman, Oxford Press, Cambridge University Press та багато інших сучасних методичних матеріалів.

Особливості навчання в залежності від віку

Для кожної вікової категорії дітей розроблена своя програма навчання, яка враховує вікові особливості дитини: сприйняття, запам’ятовування, уважність та інші.

 • для дітей віком від 3 до 4 років навчання проходить згідно комплексного курсу «Наука тітоньки Сови » + I рівень складності;
 • для дітей віком від 4 до 5 років навчання проходить згідно  комплексного курсу «Наука тітоньки Сови » + II рівень складності + елементи дошкільної підготовки;
 • для дітей віком від 5 до 6 років навчання проходить згідно курсу Дошкільна підготовка «Всезнайка».

Кожен з запропонованих курсів включає обов’язкове вивчення англійської мови.

Дозвілля для маленьких непосидДозвілля в Майстерні знань

В нашому садочку діти не тільки навчаються, а й відпочивають, весело проводячи час. Для цього на базі закладу створена велика кількість гуртків.

 • Творчість : живопис, ліплення, аплікація, евритмія, малювання, музика;
 • Розвиток дрібної моторики: рукоділля, робота з піском, випічка;
 • Фізичний розвиток: оздоровча фізкультура, спортивні заняття, уроки танців;
 • Дозвілля: організація ігор, читання казок, перегляд мультфільмів та їх обговорення, прогулянки.

Як відбувається навчання?

Розповімо вам розпорядок дня на прикладі ранкової зміни.

3 8.00 до 8.30 – збір дітей в навчальному центрі.

На 8.35 у дітей запланована ранкова гімнастика, після чого малеча п’є натуральний чай на травах, рекомендований для дітей після фізичних вправ, для зміцнення судинної та нервової системи.

Далі за розкладом відбуваються навчальні заняття, як ми вже згадували програма навчання має назву «Наука тітоньки Сови». Згідно начальної програми діти розподіляються за віком. Кожна група включає в себе не більше 8 дітей, за якими прикріплено двоє дорослих – вихователь та помічник вихователя.

Навчання триває 1,5 -2 год. Між заняттями є перерви. Після уроків діти відпочивають: слухають казку, малюють, грають в рухливі ігри – все це організовує вихователь.

Крім навчання існує ще ряд додаткових занять, які розподіляються протягом тижня: англійська мова (2 рази на тиждень), заняття з логопедом (1 р/т), заняття з психологом (1 р/т), художня майстерня, танцювальний і вокальний гурток.

Перебування у міні-садочку включає ланч. Він запланований на 12 год. Чай та печиво ми подаємо самостійно, також діти можуть перекусити тим, що наготували батьки зранку: фрукти, йогурти, булочки і все, що батьки вважають за потрібне. Для зберігання у нас є холодильник.

Після ланчу у дітей організоване дозвілля: ігри, творчі заняття.

У садку регулярно чергує медична сестра, яка кожен ранок оглядає дітей, працює охорона. Лікар-педіатр приходить в садок за потребою.

ЗмінаЧас перебуванняВік дітей у групіВартість
І-змінаЗбір – 8:00-8:30

Перебування в садочку – 8:00-13:00
3-5 років
5-7 років
2900(1000+95) грн. місячна оплата відвідування міні-садочка «Майстерня знань»
ІІ-змінаЗбір – 14:00-14:30

Перебування в садочку – 14:00-19:00
3-5 років
5-7 років
2900(1000+95) грн. місячна оплата відвідування міні-садочка «Майстерня знань»

Максимальна кількість дітей на занятті – 10 осіб.

Якщо у Вас виникли запитання стосовно наших занять, телефонуйте: 097 417 44 72, 068 711 30 75 або заповніть форму:

Запишіться на пробне заняття