У вас в сім’ї росте маленький геній? Ви вже не знаєте куди подіти його безмежну енергію? Саме для таких творчих непосид ми відкриваємо майстерню «Радість творчості». Направте енергію вашої дитини в продуктивне русло!

Вихователі «Майстерні знань» точно знають, що кожна дитина – це талановита і творча особистість. Отже, справа за малим – підібрати правильний ключ до дитячої душі, зберігши та розвинувши її індивідуальність, внутрішній потенціал і творчі задатки.

Що включає в себе майстерня «Радість творчості»?

Акторська майстерність

Ми намагалися охопити всі напрямки творчості, щоб ваша дитина мала максимум можливостей для розкриття свого таланту.

Заняття з акторської майстерності

Уроки сценічної гри допоможуть вашій дитині розкритися, подолати страх сцени, розвинути пам’ять, увагу, уяву. Крім того, на уроках вона відпрацює правильну дикцію та чітку вимову, навчиться правильно привертати увагу глядача, відчувати музику, такт та багато-багато іншого.

Заняття з вокалу

Навчити співати можна практично будь-яку дитину. Критерій лише один – наявність музичного слуху. Це перевірити досить просто за допомогою фортепіано. Приведіть дитину на пробне заняття і подаруйте їй радість від співу. Можливо, так вона знайде своє справжнє покликання!

Заняття з малювання та живопису

На заняттях з фарбами в процесі змішування, пошуку нового кольору, накладення фарби на полотно або папір, діти відчувають справжню радість творчості і свободу самовираження. Вони вчаться правильно передавати форму і тон предметів за допомогою світлотіні, правильно підібрати колір і текстуру.

Пробуючи різні матеріали і техніки малюнка: олівці, вугілля сангина, пастель, туш, акварель, діти зможуть повніше висловити свій творчий потенціал.

Уроки живопису

Заняття з декоративно-прикладного мистецтва

Ми пропонуємо величезну кількість занять з декоративно-прикладного мистецтва: ліплення, аплікація, скрапбукінг, декупаж, виготовлення іграшок та квітів з фетру та інших матеріалів, виготовлення об’ємних іграшок з паперу, виготовлення книжкових ілюстрацій та багато іншого.

Такі допомагають дітям виробити акуратність, посидючість, сприяють розвитку дрібної моторики, уваги, уяви, зменшують надмірну збудливість і дратівливість.

Заняття з хореографії

Ми пропонуємо для ваших дітей уроки бальної хореографії під керівництвом досвідченого хореографа. Наші вихованці з задоволенням вивчають: європейський, віденський, повільний вальс, сha-cha-cha, джайф, самбу, фокстрот.

Регулярні заняття танцями приносять відчутну користь для здоров’я: формують правильну осанку, розвивають гнучкість та пластичність, сприяють виробленню красивої та ефектної ходи, легкості рухів.

Коли проводяться заняття майстерні «Радість творчості»?

Заняття будуть проводиться щосуботи о 13:00 і о 15:00.