Хочете, щоб ваша дитина проводила вільний час з користю? Щоб отримані знання стали їй у нагоді за шкільною партою? Тоді «Майстерня знань» запрошує вас і вашого малюка на розвивальні заняття «Наука тітоньки Сови» для малюків віком 3-4 та 4-5 років. Мабуть у вас одразу виникли запитання про те, що це за наука і для чого вона потрібна? Запевняємо, ви не перші, хто про це запитує. Тому нижче ми надаємо перелік питань, що найчастіше задають батьки, і відповіді на них.Навчання письма

Що дає відвідування ваших занять? Чому моя дитина зможе там навчитись?

Нашими педагогами розроблена спеціалізована програма комплексного розвитку пам’яті, мислення, логіки, уваги дитини. Конспекти занять розроблені таким чином, щоб дати можливість вчителю сформувати базові уміння і навички кожної дитини.

Заняття вміщують цікаві дидактичні та мовленнєві ігри, ігри на розвиток дрібної моторики пальчиків рук, ігри-мандрівки, віршики, розминки, логопедичні хвилинки, дихальні вправи тощо.

На уроках використовуються відео- та аудіо матеріали, тематичні відео презентації та роздаткові тематичні картки, які допомагають дітям краще засвоювати матеріал.

В залежності від віку дитини навчальна програма має свої особливості:

Наука тітоньки Сови (3-4 роки)Наука тітоньки Сови (4-5 роки)
Вивчення кольорів: основні та похідніВивчення кольорів: основні та похідні
Порядкова лічба в межах 1-20Порядкова лічба в межах 1-100
Кількісна лічба в межах 1-10.Кількісна лічба в межах 1-20.
Розв’язування математичних задачРозв’язування математичних задач.
Вивчення площинних геометричних фігурВивчення площинних та об’ємних геометричних фігур
Візуальне ознайомлення з літерами українського алфавітуВивчення великих та малих друкованих літер; читання складів; читання з використанням методики Зайцева.
Вивчення днів тижня, пір року.Вивчення днів тижня, пір року, місяців.
Вивчення годин доби та навчання дітей користування годинником.
Підготовка руки до письма:Підготовка руки до письма:
розминання пальцями тіста, пластиліну;конструювання з паперу (орігамі);
шнурування;шнурування;
малювання, розфарбовування;штрихування, малювання, розфарбовування;
малювання узорів;обведення по штрихпунктиру;
витинання ножницями по рівних лініях;витинання ножицями;
виготовлення тематичних аплікаційвиготовлення тематичних аплікацій
Матеріали, з якими діти працюють на заняттях:Матеріали, з якими діти працюють на заняттях:
кольоровий папір, пісок, крупи, еко-тісто, пальчикові фарби, гуаші, олівці товсті, ножиці із заокругленими кінцями, великі пазли, іграшкові тематичні набори, книжечки.кольоровий папір, пісок, пластилін, крупи, макаронні вироби, фарби (гуашеві, акрилові, пастель), олівці, фломастери, ножиці із заокругленими кінцями, конструктори, пазли, іграшки.

Всі уроки проводяться в ігровій формі, оскільки дитина в такому віці найкраще засвоює знання саме через гру. Наша мета – заохотити дитину до навчання та здобуття нових знань, зробити все, щоб у майбутньому навчальний процес приносив їй лише задоволення.

Крім отримання необхідних знань, ваша дитина навчиться співіснувати в дитячому колективі, спілкуватись та взаємодіяти з іншими дітьми. Результат – в школі випускник нашого центру буде почуватися впевненіше за «домашніх» дітей.

Де і як проходить ваше навчання?Дозвілля дошкільнят

Заняття проходяться в світлих просторих класах з великою кількістю наочного матеріалу, іграшок. З дітьми займаються досвідчені педагоги, які вміють зацікавити малюків і донести до них навчальний матеріал.

Діти розподіляються за віком в невеликі групи, максимум по 6 осіб. Віковий розподіл:

  • 3-4 роки – молодша група;
  • 4-5 років – середня група.

Причина такого розподілу – різне навчальне навантаження, яке плавно збільшується з віком.

Заняття потрібно відвідувати 2 рази на тиждень. Кожне заняття триває – 2 години.

Як саме проходять заняття?

Кожне заняття має свою чітку структуру і тему. Умовно його можна розділити на три блоки:

  • заняття «Мудра казка тітоньки Сови» – це перегляд короткого 10-хвилинного повчального мультфільму від тітоньки Сови, після чого діти разом проводять повчальну бесіду, виконують практичні завдання у формі рольової гри та творчі завдання, дитина отримує багато практичних навичок, які їй будуть корисними у майбутньому;
  • заняття пізнавального розвитку – це заняття присвячується знайомству та вивченню чисел, цифр, звуків та літер, проведенню логічних ігор, математичній скарбничці, читанню з кубиками Зайцева;
  • заняття англійської мови – це можливість вивчення англійської мови за методом занурення дитини в англомовне середовище, світ дитячих мультфільмів, пісень, розповідей тощо.

Чи даєте ви домашнє завдання?

Так домашні завдання є. Але ми не вимагаємо їх суворого виконання. Якщо, раптом, ви не встигнете виконати завдання, ніхто не буде сварити вашу дитину. Крім того, спільне виконання домашніх завдань – це ваша можливість побути з дитиною, поспілкуватись з нею, стати частиною її світу.

Переживаю, що моя дитина не потягне таку програму

Даремно. Наші педагоги працюють з дітьми з абсолютно різним рівнем знань. Кожній дитині приділяється максимум уваги. Робота ведеться з урахуванням особливостей її пам’яті, уваги, мисленнєвих процесів. Крім того, в колективі знання дітей урівнюються: сильніші діти подають приклад, а слабші – тягнуться до них.

Боюсь, що моя дитина не знайде спільної мови з іншими дітьми. Вона не звикла без мене

Вам абсолютно нема чого хвилюватись. Наші педагоги мають величезний досвід роботи з дошкільнятами. Вони вміють згуртувати дітей і залучити до роботи абсолютно кожного. Ми впевнені, що ваша дитина буде з задоволенням гратись і навчатись у нашому центрі, знаходячи нових друзів і здобуваючи знання.

Ви можете відвідувати перші заняття разом з дитиною, щоб переконатись, що вона освоїлась в новому колективі і почуває себе комфортно.

Завітайте до нас на пробне заняття! Ми впевнені, що вас і вашій дитині сподобається у нас!

Дні тижняЧас відвідування
Понеділок, СередаI зміна на 12:00 (3-4 роки)
II зміна на 14:00 (4-5 роки)
III зміна на 16:30 (3-4 роки)
Вівторок, Четвер I зміна на 13:00 (4-5 років)
II зміна на 16:30 (4-5 років)
III зміна на 17:00 (3-4 роки)
Наука тітоньки Сови+ (включає авторську навчально-виховну методику, пізнавальний розвиток та англійську мову)
880 грн за місяць

Максимальна кількість дітей на занятті 6-8 осіб.

Можливе відпрацювання пропусків з паралельною групою.

Якщо у Вас виникли запитання стосовно наших занять, телефонуйте: 097 417 44 72, 068 711 30 75 або заповніть форму:

Запишіться на пробне заняття