«Дитина матиме таке уявлення Бога, яке подадуть їй батьки та вчителі. Від них повністю залежить духовне обличчя дитини. Ось чому батьки і вчителі повинні бути людьми глибокої віри… – писала Марія Монтессорі, маючи на увазі, що релігійне виховання доступне найменшим дітям, оскільки воно є «справою серця».Біблія

Говорити з дитиною про Бога необхідно з перших років життя. Саме тому Майстерня знань в програму навчання дітей включила християнське виховання.

Для проведення уроків з малюками ми запрошуємо сестер-монахинь. Вони, як ніхто зможуть донести до дитини знання про Бога, про заповіді, які він нам залишив та важливі християнські знання, які необхідно дотримуватись в житті.

На заняттях діти розглядають такі питання:

  • Хто такий Бог?
  • Хто такі Ангели-Хранителі і для чого Бог їх створив?
  • Що таке «гріх» і як його уникнути?
  • Хто такі «святі»?

Та інші питання, які можуть виникнути в маленьких голівках.

Монахині доступно розказують дітям про життя Ісуса Христа, Діви Марії, святого Миколая та інших святих, про яких розповідає Біблія. Вони заохочують дітей до щоденної молитви.

Заняття проходять в різноманітних формах, як гра, цікава оповідка, повчальна розповідь. Саме під час таких уроків у дітей розвиваються моральні та естетичні почуття, формується християнський світогляд та відповідне ставлення до світу та людей.

Безкоштовні заняття проводяться три рази на тиждень по 45 хв.

Дні тижняЧас відвідуванняВартість заняття
Вівторок, Четвер14:00-14:30

14:40-15:10

15:20-16:50
Безкоштовні.
Приймаються благодійні пожертви на монастир та церкву.

Максимальна кількість дітей на занятті 10 осіб.

Якщо у Вас виникли запитання стосовно наших занять, телефонуйте: 097 417 44 72, 068 711 30 75 або заповніть форму:

Запишіться на пробне заняття