«Починати виховання дітей зі школи – означає зводити будівлю на піску і без фундаменту»

Н. Лубенець

Сьогодні вчені наперебій стверджують, що виховання дитини треба починати з перших днів її життя. Адже вже тоді вона все сприймає і відчуває, потрапляючи в наш метушливий і гамірний світ, їй потрібна допомога в тому, щоб пристосуватися до нього, стати його повноцінною частиною.

Саме цим і займаються співробітники нДитячий куточокашої Майстерні знань. Ми піклуємось про кожну дитину з того моменту, коли вона вперше переступила поріг нашого закладу, і аж до шкільної парти.

Кожна наша дія направлена на те, щоб максимально розвинути здібності малюка, адаптувати його до життя в колективі, пізнати навколишній світ, розвинути навички спілкування.

Процес навчання відбувається у невимушеній ігровій атмосфері. Ваша дитина сама буде прагнути до нових знань і вражень!

Чим же особлива Майстерня знань?

Маленькі групи (6-8 осіб) формуються на основі вікового розподілу. Ми починаємо приймати в наш центр дітей віком від 1,5 років. Зверніть увагу, що маленькі групи дозволяють приділити максимальну увагу кожній дитині, що просто не можливо в державних садочках, з великим напливом малюків.

З дітками працюють досвідчений дитячий логопед та психолог. Це зовсім не означає, що у вашої дитини є якісь проблеми. Підтримка від кваліфікованого спеціаліста потрібна всім дітям без винятку. Адже він допомагає направити фізичний та психоемоційний розвиток малюка у правильному напрямку.

Досвідчені педагоги використовують передові методики раннього розвитку, які давно стали еталоном у всьому світі: Монтесорі, Доманова, Ібука Масару та інші. Вся робота закладу побудована таким чином, щоб максимально розкрити та розвинути потенціал кожної дитини в групі.

Навчальний процес відбувається за програмою, затвердженою Міністерством освіти і науки України. Додатково викладається англійська або німецька мова на вибір.

Ми велику увагу приділяємо фізичному розвитку дітей, їх творчості. Ваша дитина буде мати змогу брати участь у величезній кількості гуртків та ігрових занять, які не лише дозволять весело провести час, а й розвинути дрібну моторику рук малюка, допомогти йому у спілкуванні з іншими, виявити творчі нахили і поступово розвинути їх.

На базі центру успішно працюють такі гуртки:

 • танцювальний;
 • театральний;
 • художньої майстерності;
 • шаховий.

У нас проходять заняття з гімнастики та індивідуальні уроки вокалу.

Педагоги приділяють максимум уваги та теплоти кожному малюку, тому ваша дитина почуватиметься як удома.

Професійна підготовка до школи

Облаштування класівПочаток шкільного життя – це важливий крок для вашої дитини і ми допоможемо зробити його впевнено і легко. Педагоги Майстерні знань розуміють, що потрібно дитині в цьому віці, на які труднощі, слід звернути увагу, у чому допомогти.

Ми не навантажуємо дитину, даємо тільки найнеобхідніші предмети, які допоможуть максимально швидко адаптуватися до шкільного процесу:

 • Природознавство;
 • Математика;
 • Граматика+Буквар+методика Зайцева;
 • Пізнавальний розвиток;
 • Валеологія(Основи здоров’я);
 • Англійська мова;
 • Образотворче мистецтво.

Всі заняття проводяться у формі ненав’язливої гри, яка сама по собі заохочує дитину до навчання. З дітьми працюють активні педагоги, що «горять» своєю роботою і обожнюють дітей.

Приходьте, ми завжди раді, коли наша галаслива, весела сім’я поповнюється ще одним неповторним чудом!