1. Приводьте дитину на заняття у нормальному фізичному та емоційному стані (здоровою).
  2. Приводити дитину на заняття потрібно за 5-10 хв. до його початку.
  3. Приходити за дитиною потрібно не пізніше, ніж за 5-10 хв. до закінчення заняття.
  4. Діти допускаються на заняття лише у змінному взутті або в шкарпетках.
  5. Діти до 3 років на заняттях мають бути у супроводі дорослого. Присутність дорослих з дітьми старших 3 років передбачена лише на пробних заняттях та святах.
  6. Оплата за абонемент чи заняття завжди відбувається наперед. Абонемент оплачується на 4 тижні на початку місяця. Місце в групі бронюється тільки після оплати абонемента.
  7. По хворобі та поважній причині в абонементах компенсується (переноситься/відпрацьовується) не більше 2 пропущених занять. Ви маєте право в термін дії поточного абонемента відвідати пропущене заняття в паралельній групі або максимально наближеній до вас за віком, за умови наявності вільного місця.
  8. Батьки несуть відповідальність за здоров’я та безпеку дітей до і після занять.
  9. При нанесенні дитиною матеріальних збитків, фінансові затрати для їх усунення відшкодовують батьки.
  10. Адміністрація не несе відповідальності за загублені особисті речі батьків та дітей.

Нагадуємо, що, залишаючи нам свої контактні дані, ви погоджуєтеся на їх обробку, використання та розсилку новин з нашого сайту.
«Майстерня знань» збирає тільки ті персональні дані (наприклад, ім’я та прізвище, адресу електронної пошти, номер контактного телефону тощо), які свідомо та добровільно надані суб’єктом персональних даних.
«Майстерня знань» використовує загальноприйняті стандарти технологічного й операційного захисту інформації та персональних даних від втрати, неправильного використання, зміни або знищення. Однак, попри всі зусилля, ми не можемо гарантувати абсолютну захищеність від будь-яких загроз, що виникають поза віданням «Майстерні знань».
Проте «Майстерня знань» забезпечує застосування всіх відповідних зобов’язань з дотримання конфіденційності, а також технічних і організаційних заходів безпеки для запобігання несанкціонованого або незаконного розголошення або обробки такої інформації та даних, їхньої випадкової втрати, знищення або пошкодження.
Зберігання, обробка та використання персональних даних здійснюється згідно з законом України «Про захист персональних даних».